...můj příběh...

Moje cesta k Dule byla hodně klikatá. 

Začala ve 14ti letech výběrem střední zdravotnické školy a už tehdy jsem se rozhodla studovat tuto školu kvůli miminkům a dětem.

Po škole jsem však nezačala pracovat v dětské nemocnici, jak by se očekávalo. Při studiu jsem poznala realitu a proto jsem nechtěla být součástí tolika dětských slz a bolestí. 

Tak jsem se ocitla na vyšší odborné škole ekonomické a dost dlouho žila v tomto světě...světě výkonů a kvality v oblasti Automotive.

Věděla jsem však, že tohle není ta "moje" cesta, ačkoliv, v ten čas byla v pořádku. V tomto prostředí jsem si našla svá pozitiva, proč jsem tam, kde jsem a živím se tím, čím se živím.. čekala jsem vlastně na tu "svou" a jinou cestu. Věděla jsem, že až přijde to, co mám dělat a čím se živit, tak to poznám. 

A to teď právě s vděčností prožívám.

Vím, že být Dulou je přesně to, na co jsem mnoho let čekala...

Jelikož jsem maminkou dvou dětí, mohu Vám předat své osobní zkušenosti z těhotenství...jednoho, relativně v pořádku, a druhého, velmi komplikovaného od samého začátku až do porodu předčasně narozené dcerky.  

I s kojením jsem prožila dvě různé cesty. Se synem, těžký reflux do jednoho a půl roku, a s dcerkou naopak kojení po jejích 3 dnech na JIPu, nedonošené, s těžkou žloutenkou a daleko od domova. 

Poslední dva roky jsem taktéž propadla kouzlu bylinek. 

A tak pokud Vám i tato možnost je blízká, můžeme společně zapojit bylinky v rámci těhotenství a porodu či po něm, ať už jako bylinek samotných, nebo v rámci aromaterapie.

Ráda Vás naučím a i provedu masážemi "Růžového objetí" pro napojení maminky na miminko v bříšku. A v šestinedělí Vás naopak mohu naučit miminko masírovat Vašimi doteky. 

V květnu roku 2023 jsem taktéž absolvovala seminář o aromaterapii, věnovaný Dulám a jejich potřebám a na podzim, téhož roku, Škole Vědomého dotyku, který věřím, zapojím do péče o Vás....

Těším se, být Vám průvodkyní v tomto úžasném čase těhotenství, oporou při porodu a podporou v době šestinedělí i po něm....


S laskavostí, radostí a pokorou...


Linda